Sicame
PL | EN
Aktualności

Wygrany przetarg na dostawy osprzętu do napowietrznych linii nN i SN dla Tauron Dystrybucja

05 lipca 2018 | Czwartek

W lipcu 2018 r. został podpisany na kolejny rok kontrakt na „Dostawy osprzętu do linii napowietrznych nN i SN na potrzeby z Tauron Dystrybucja S.A..

Z przyjemnością informujemy, że dla linii izolowanych Tauron Dystrybucja, SICAME Polska ponownie jest jedynym kwalifikowanym dostawcą osprzętu nN w ramach tego przetargu na rok 2018/2019 oraz po raz pierwszy większościowym dostawcą osprzętu SN.

Jesteśmy z tego szczególnie dumni ze względu na fakt, że Tauron Dystrybucja zaufał wysokiej jakości oferowanych przez nas wyrobów już po raz czwarty od roku 2014, czyli okresu kiedy po raz pierwszy zorganizowane zostały skonsolidowane postępowania zakupowe dla całej Grupy Tauron Dystrybucja S.A..

Produkty oferowane przez firmę SICAME Polska, w pełni spełniają, a w wielu miejscach przekraczają wymogi zharmonizowanych standardów Tauron Dystrybucja S.A. już od samego początku ich powstania m.in.:

- Standard techniczny nr 6/DTS/2015 p.n. „Osprzęt do elektroenergetycznych linii napowietrznych nN”,
- Standard techniczny nr 10/DTS/2015 p.n. „Osprzęt do elektroenergetycznych linii napowietrznych SN”.

Standardy techniczne dostępne tutaj.

Zgodność ze standardami jest potwierdzeniem jakości i konkurencyjności oferowanych przez nas produktów, które również już przed rokiem 2014 były dostarczane do podmiotów, które dziś tworzą Grupę Tauron, czyli EnergiaPro i Enion.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół SICAME Polska

Szukaj
Grupa Sicame na świecie
mapa
Projekt i wykonanie: Web-Director