Sicame
PL | EN
Aktualności

Wygrany przetarg na dostawy osprzętu do napowietrznych linii izolowanych nN dla Tauron Dystrybucja

20 października 2015 | Wtorek
W październiku br. podpisany został na kolejny rok kontrakt na „Dostawy osprzętu do linii napowietrznych nN i SN na potrzeby z Tauron Dystrybucja S.A”.
 
Miło nam poinformować, że SICAME Polska ponownie jest jedynym kwalifikowanym dostawcą osprzętu nN w ramach tego przetargu na rok 2015/2016 oraz jednym z dwóch wybranych producentów osprzętu SN.
 
Jesteśmy z tego szczególnie dumni ze względu na fakt, że Tauron Dystrybucja kładzie szczególny nacisk na ocenę innych pozacenowych parametrów ofert przetargowych, co każdorazowo znajduje swoje odzwierciedlenie w SIWZ oraz ze względu na fakt, że produkty oferowane przez firmę SICAME Polska, jako jedne z nielicznych na rynku polskim, spełniają wymogi zharmonizowanych standardów Tauron Dystrybucja S.A. już od samego początku ich powstania m.in.:
- Standard techniczny nr 1/DTS/2015 p.n. „Osprzęt do elektroenergetycznych linii napowietrznych nN”,
- Standard techniczny nr 5/DTS/2015 p.n. „Osprzęt do elektroenergetycznych linii napowietrznych SN”.

Standardy techniczne dostępne tutaj.
 
Jest to potwierdzenie jakości i konkurencyjności oferowanych przez nas produktów, które przez kilka ostatnich lat były dostarczane do podmiotów, które dziś tworzą Grupę Tauron, czyli EnergiaPro i Enion.
 
Dodatkowym atutem naszych produktów był fakt, że są one nie tylko certyfikowane na pełną zgodność wyrobu z najnowszą normą europejską PN-EN 50483, ale także wszystkie próby typu oferowanego osprzętu wykonane zostały przez akredytowane laboratorium - co wciąż należy do rzadkości na naszym rynku.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół SICAME Polska
Szukaj
Grupa Sicame na świecie
mapa
Projekt i wykonanie: Web-Director