Sicame
PL | EN
Aktualności

Wygrany przetarg na dostawę rękawic elektroizolacyjnych dla PGE Dystrybucja

02 stycznia 2018 | Wtorek


Z satysfakcją informujemy, że w grudniu 2017 oferta SICAME, dotycząca rękawic elektroizolacyjnych klasy 00, klasy 2 oraz skórzanych rękawic ochronnych do rękawic elektroizolacyjnych klasy 00, została uznana za najkorzystniejszą w prowadzonym przez PGE Dystrybucja S.A. postępowaniu przetargowym pn.: "Dostawa rękawic elektroizolacyjnych na potrzeby PGE Dystrybucja S.A. na lata 2018-2019”.


Cieszymy się z tego sukcesu, tym bardziej, że jest to pierwsze skonsolidowane postepowanie w Polsce, w którym oferowaliśmy nasze najwyższej jakości wyroby marki CATU, służące do zapewnienia bezpiecznej pracy na liniach energetycznych.

Zarówno rękawice elektroizolacyjne jak i rękawice ochronne, produkowane przez firmę CATU, wchodzącą w skład Grupy SICAME, spełniają wszelakie, stosowne dla tych produktów europejskie normy bezpieczeństwa.

Tym samym SICAME Polska jest jedynym kwalifikowanym dostawcą lateksowych rękawic elektroizolacyjnych kl.00 oraz kl.2 w ramach tego przetargu na lata 2018-2019 dla PGE Dystrybucja.

Więcej informacji na temat naszych rękawic elektroizolacyjnych znajdziesz tutaj.


Zapraszamy do współpracy,
Zespół SICAME PolskaSzukaj
Grupa Sicame na świecie
mapa
Projekt i wykonanie: Web-Director