Sicame
PL | EN
Aktualności

Wygrany przetarg na dostawę osprzętu do napowietrznych linii izolowanych nN dla Tauron Dystrybucja

07 maja 2014 | Środa

W lutym br. podpisany został kontrakt na „Dostawy osprzętu do linii napowietrznych nN i SN na potrzeby z Tauron Dystrybucja S.A”.

Miło nam poinformować, że SICAME Polska jest jedynym kwalifikowanym dostawcą osprzętu w ramach tego przetargu na rok 2013/2014.
Jesteśmy z tego szczególnie dumni ze względu na fakt, że Tauron Dystrybucja kładzie szczególny nacisk na ocenę innych pozacenowych parametrów ofert przetargowych, co każdorazowo znajduje swoje odzwierciedlenie w SIWZ.
Jest to potwierdzenie jakości i konkurencyjności oferowanych przez nas produktów, które przez kilka ostatnich lat były dostarczane do podmiotów, które dziś tworzą Grupę Tauron, czyli EnergiaPro i Enion.
Dodatkowym atutem naszych produktów był fakt, że są one nie tylko certyfikowane na pełna zgodność wyrobu z najnowszą norma europejską PN-EN 50483, ale także wszystkie próby typu oferowanego osprzętu wykonane zostały przez akredytowane laboratorium - co wciąż należy do rzadkości na naszym rynku.
Pragniemy również nadmienić, że norma PN-EN 50483 powstała na bazie norm: niemieckiej i francuskiej, a ta ostatnia od kilkudziesięciu lat była punktem odniesienia dla producenta zacisków Grupy SICAME.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół SICAME Polska

Szukaj
Grupa Sicame na świecie
mapa
Projekt i wykonanie: Web-Director