Sicame
PL | EN
Aktualności

Wygrany przetarg na dostawę osprzętu do linii napowietrznych izolowanych nN dla PGE Dystrybucja

02 lutego 2015 | Poniedziałek

Miło nam poinformować, że w grudniu 2014 oferta firmy SICAME Polska uznana została za najkorzystniejszą w prowadzonym przez PGE Dystrybucja S.A. postępowaniu przetargowym pn.: "Dostawa osprzętu do linii napowietrznych izolowanych nN oraz linii "gołych" SN dla zadania nr 1 i 2 (nN).

Tym samym SICAME Polska jest jedynym kwalifikowanym dostawcą osprzętu w ramach tego przetargu i zadania 1-2 na rok 2015 dla PGE Dystrybucja.

Jesteśmy z tego szczególnie dumni ze względu na fakt, że jest to pierwszy skonsolidowany przetarg na osprzęt NLK nN dla wszystkich oddziałów Grupy PGE Dystrybucja S.A.

Potwierdza to jakość i konkurencyjność oferowanych przez nas wyrobów, Grupa PGE jest drugim po Grupie TAURON dystrybutorem energii, który zaufał jakości produktów SICAME i powierzył nam obsługę skonsolidowanych dostaw osprzętu do linii napowietrznych izolowanych nN dla całej Grupy.

Dodatkowym atutem naszych produktów był fakt, że posiadają one akredytowany certyfikat na pełną zgodność wyrobu z najnowszą normą europejską PN-EN 50483 - co wciąż należy do rzadkości na naszym rynku.

Pragniemy również nadmienić, że norma PN-EN 50483 powstała na bazie norm: niemieckiej i francuskiej, a ta ostatnia od kilkudziesięciu lat była punktem odniesienia dla producenta zacisków Grupy SICAME.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół SICAME Polska

 

Szukaj
Grupa Sicame na świecie
mapa
Projekt i wykonanie: Web-Director