Sicame
PL | EN
Aktualności

ENERGA Operator oficjalnie dołącza do grona klientów SICAME Polska

01 lutego 2017 | Środa
Miło nam poinformować, że w styczniu 2017 firmy SICAME Polska zawarła istotną umowę z firmą ENERGA Operator Logistyka na dostawy osprzętu do budowy linii energetycznych nN i SN ENERGA Operator, takiego jak: zaciski jedno i dwustronnie przebijające izolację, uchwyty przelotowe i odciągowe, elementy stalowe (taśmy, klamerki) etc.
 
Tym samym powyższy osprzęt jest oficjalnie dopuszczony do stosowania przy budowie i modernizacji sieci energetycznych Grupy ENERGA Operator i w pełni spełnia wymogi zharmonizowanych standardów ENERGA Operator S.A. m.in.:

- Specyfikacja techniczna, Załącznik nr 7  p.n. „Osprzęt do napowietrznych linii elektroenergetycznych SN i nn”,
 
Standardy techniczne dostępne tutaj.

 Jesteśmy z tego szczególnie dumni ze względu na fakt, że ENERGA Operator jest trzecim operatorem linii energetycznych w Polsce (po Grupach TAURON i PGE), który obdarzył zaufaniem produkty Grupy SICAME.
 
Na podkreślenie zasługuje fakt, że produkty SICAME do budowy linii SN są w pełni zgodne ze najnowszą normą europejską PN-EN 50397-2. Zostało to potwierdzone badaniami wykonanymi przez akredytowane laboratorium, gdzie w szczególności do tych badań wykorzystany został przewód 20kV w podwójnej osłonie izolacyjnej z ekranem półprzewodzącym - typu EKOPAS, który również powszechnie stosowany jest do budowy linii SN na terenie ENERGA Operator. 
 
Zapraszamy do współpracy,
Zespół SICAME Polska
Szukaj
Grupa Sicame na świecie
mapa
Projekt i wykonanie: Web-Director