Sicame
PL | EN
Aktualności

PSP 120 – Nowy uchwyt przelotowy do linii NLK nN

13 lipca 2015 | Poniedziałek

SICAME Polska informuje o wprowadzeniu na rynek polski nowego produktu - uchwytu przelotowego PSP 120, dedykowanego do zawieszania przewodów typu AsXS(n) na słupach przelotowych i narożnych dla linii napowietrznych izolowanych nN.

Produkt cechuje szeroki zakres przekrojów od 2/4 x 16 mm2 do 120 mm2 i może być stosowany do linii o kącie załomu do 40° (dla przekroju 120 mm2).
 
Obudowę uchwytu wykonano z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości mechanicznej i odporności na niekorzystne warunki klimatyczne, w tym promieniowanie UV.

Uchwyt PSP 120 wyróżnia łatwy i bezpieczny montaż. Zastosowana w produkcie śruba motylkowa ze zrywalnym łbem pozwala na dokręcenie z określonym momentem bez użycia klucza dynamometrycznego, zaś element ślimakowo-zawiasowy ułatwia mocowanie wiązki przewodów.

Uchwyt PSP 120 jest w pełni zgodny z obowiązującym aktualnym standardem PN-EN 50483: 2009 co zostało potwierdzone stosownymi badaniami przeprowadzonymi w akredytowanym laboratorium badawczym a także akredytowanym certyfikatem wyrobu.
 
Dzięki temu produkt ten spełnia lub przewyższa standardy techniczne stosowane przez wszystkich dystrybutorów energii w naszym kraju.
 
Więcej informacji jest dostępne tutaj.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół SICAME Polska

Szukaj
Grupa Sicame na świecie
mapa
Projekt i wykonanie: Web-Director